Online nosící poradenství

♥ Chcete si užívat blízkost s Vaším miminkem?

♥ Nevíte jestli je pro vás a vaše miminko nošení vhodné? 

♥ Potřebujete nosit miminko abyste mohla i na místa, kam se nedostane kočárek?

♥ Nevíte si rady s výběrem šátku? Jakou délku, gramáž, příměs... Je tolik možností! 

♥ Nejde Vám nastavit nosítko? Nevíte si rady jaké nosítko zvolit a na co se zaměřit při výběru? 

♥ Nevíte jak na kojení v šátku? Nevíte jak na kojení v nosítku?

♥ Chcete se naučit další úvaz? Nosit na zádech?

♥ Zkrátka a dobře, potřebujete nutně poradit? 

Průběžná podpora stávajících klientek zdarma (např. kontrola úvazu nebo nastavení nosítka).

Konzultace může být písemně i telefonicky.

! Získáte také přístup do soukromé facebookové skupiny, kde se můžete ptát a sdílet vše, co uznáte za vhodné. Skupina podobně naladěných žen a moje podpora na Vaší cestě mateřstvím.  

Po objednání se spojíme a domluvíme čas a způsob setkání který Vám bude vyhovovat. Nejčastěji používám google meet a skype, je možné se setkat i přes messenger, whatsapp, facetime ... 

Můžete mě samozřejmě kontaktovat před objednáním, ať už kvůli domluvě setkání případně pokud máte jakékoli dotazy. Jsem tu pro Vás. (tel: 608 246 714, e-mail: info@nikolasvacinova.com) 

Kdo Vám bude radit a pomáhat?

Jsem lektorka nošení dětí a hlavně máma, která se již od prvního těhotenství o nošení aktivně zajímá. Již v těhotenství jsem absolvovala předporodní přípravu na nošení a syna jsem poprvé navázala pár dní po porodu, od té doby nosím v podstatě denně. Mám také zkušenost s tandemovým nošení (tedy nošením dvou dětí).

Vyzkoušela jsem spoustu šátků a nosítek, naučila jsem se několik úvazů, nosím na břiše i na zádech a hlavně učím další rodiče správně uvázat šátek a užívat si blízkost nejen s miminkem. Ukazuji rodičům, jak si mohou chvíle s miminkem díky nošení usnadnit.

Jsem také laktační poradkyně přirozeného kojení a máma dvou dlouhodobě (a stále) kojených dětí. Ráda Vám pomohu i s kojením.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.