Kurzy a poradenství poskytuji v Hradci Králové, Novém Bydžově a Chlumci nad Cidlinou + okolí. Po domluvě také Vlašim a okolí 

Online poradenství

Veškeré poradenství, kurzy i přípravy před porodem nabízím také online. Jak formou webinářů, videohovorů, tak i konzultací přes telefon. 

Nošení v šátku

  - Nabízím individuální kurzy v pohodlí Vašeho domova. Kurz je vhodný pro těhotné ženy (včetně partnerů) a novopečené rodiče. Na kurzu Vás naučím vázat základní úvaz, popovídáme si o výhodách nošení a o mýtech které kolem nošení kolují.

- Dále nabízím skupinové kurzy - konání dle aktuálních nařízení vlády ... V případě že je Vás více (např. kamarádky) a měli byste zájem o kurz napište a domluvíme termín a podrobnosti.

- Na kurzu budu mít šátky k zapůjčení, pokud máte už svůj šátek, vezměte si ho s sebou.

- Pomohu také se správným nastavením nosítka

Kojení

- Individuální předporodní příprava - v pohodlí Vašeho domova (po domluvě i jinde), kurz je vhodný pro těhotné ženy, které se chtějí připravit na období kojení. Prvorodičky i ženy, které u předchozích dětí nekojily nebo kojily krátce, případně s problémy. Řekneme si základní informace ke kojení, vyvrátíme mýty, které kolem kojení putují. Připravíme se na situace a problémy, které by mohli nastat.

- Poradenství a řešení problémů  - přijedu za vámi, ať jste pár dní po porodu nebo třeba rok. Problém může nastat kdykoliv. A nebo se potřebujete jen ujistit, že děláte všechno správně? Jsem tu pro Vás. Zavolejte... :-) 

Půjčovna šátků

Nevíte, jestli vám bude nošení vyhovovat? Nemáte ještě vlastní šátek? Chcete si vázání vyzkoušet? Ozvěte se a šátek Vám zapůjčím, na den, týden nebo klidně na měsíc.