Online laktační poradenství

♥ Bolí vás kojení?

♥ Nevíte zda miminko pije dostatečně? Máte strach, že máte málo mléka nebo slabé mléko?

♥ Miminko málo přibírá?

♥ Nevíte jak často máte novorozence kojit? Nevíte jak dlouho má miminko pít? 

♥ Chcete se zbavit dokrmu a plně kojit?

♥ Miminko se špatně přisává / vůbec nepřisává?

♥ Trápí Vás popraskané bradavky, bolestivě nalitá prsa nebo zánět?

Společně si vysvětlíme, jak kojení funguje a jak vyřešit problém, který máte. A hlavně co dělat, aby se problémům předcházelo a neopakovaly se.

Využijte příspěvek své zdravotní pojišťovny na proplacení služeb laktační poradkyně. (Například VZP přispívá až 3500Kč). Po uhrazení Vám přijde faktura, kterou můžete uplatnit u své pojišťovny.

Průběžná podpora stávajících klientek zdarma (krátký telefonický hovor, psaní přes messenger, whatsapp,..).

! Získáte také přístup do soukromé facebookové skupiny, kde se můžete ptát a sdílet vše, co uznáte za vhodné. Skupina podobně naladěných žen a moje podpora na cestě mateřstvím.

Po objednání se spojíme a domluvíme čas a způsob setkání který Vám bude vyhovovat. Nejčastěji používám google meet a skype, je možné se setkat i přes messenger, whatsapp, facetime ...

Můžete mě samozřejmě kontaktovat před objednáním, ať už kvůli domluvě setkání případně pokud máte jakékoli dotazy. Jsem tu pro Vás. (tel: 608 246 714, e-mail: info@nikolasvacinova.com )

Konzultace může být písemně i telefonicky.

Kdo Vám bude radit a pomáhat?

Jsem laktační poradkyně přirozeného kojení, máma dvou dlouhodobě (a stále) kojených dětí. Syn se kojil téměř 3 roky, prokojila jsem těhotenství s druhou dcerou a přes půl roku jsem kojila i tandem (kojení dvou dětí naráz). Dcera je kojena dodnes. 

Mám spoustu zkušeností nejen z kojení vlastních dětí, laktační poradkyní jsem již několik let a mám za sebou poradenství se spoustou žen, kterým se povedlo úspěšně kojit bez bolesti, bez dokrmu a bez stresu. Ráda pomohu i Vám, abyste si kojení užívala.

Jsem také poradkyně nošení dětí a ráda Vám pomohu i s nošením Vašeho miminka, ať už v šátku nebo nosítku. 

"Dobrý den. Nikol, děkuji za včerejší telefonát, myslím že už nebude návštěva potřeba, ten hovor s vámi mi moc pomohl a dcera je spokojenější a přisává se bez problému. Jsem víc v klidu a dcerka také. Tak uvidíme, každopádně zatím moc děkuji a ozvu se."

"Niki, díky vám jsem zvládla po měsíci od porodu začít kojit. Už v porodnici jsme dostali příkrm a já to po pár dnech vzdala a kojit přestala. Ale pak se mi to rozleželo v hlavě a chtěla jsem tomu kojení ještě dát šanci. Byla to ze začátku fuška, ale jsem za to moc ráda, s dcerou si ty chvilky u kojení moc užíváme, fakt to za to stálo!"

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.