Individuální příprava na nošení

Není nic krásnějšího než si užívat blízkost s Vaším děťátkem. Šátek Vám může usnadnit fungování s miminkem a uvolní Vám ruce. Nosit můžete jak novorozence tak i starší děťátko. 

Vřele doporučuji kurz absolvovat již v těhotenství, úvaz můžete natrénovat na plyšákovi nebo panence a až budete mít miminko nebude pro Vás vše úplně nové. Samozřejmě je ale kurz vhodný i pro rodiče, kteří již děťátko mají a chtějí začít nosit, ať už v šátku nebo nosítku. Doporučuji absolvovat kurz i s partnerem.


A jak bude kurz probíhat?

♥ Nejprve si povíme o zásadách správného (ergonomického) nošení, jak má správný úvaz vypadat a v čem všem můžete nosit.

♥ Ukážeme si základní úvaz - Kříž s kapsou, který je vhodný od novorozence až po batole

♥ Pokud už šátek máte, úvaz si také vyzkoušíte, pokud zatím šátek nemáte, tak mi později můžete poslat foto nebo video a já vám úvaz okouknu :-) 

♥ Řekneme si i praktické informace k nošení, třeba jak obléct miminko, jestli je vážně potřeba nosící bunda nebo kam zabalit všechny věci, když nemáte kočár s úložným prostorem. :-)

♥ Ukážu Vám také, jak na kojení v šátku (nosítku)

♥ A na závěr bude samozřejmě prostor pro Vaše otázky.

♥ Setkání nám zabere zhruba 2 hodiny. A jako bonus získáte 15ti minutovou konzultaci ZDARMA, kterou můžete využít třeba na zkontrolování prvního úvazu s miminkem nebo na správné nastavení nosítka.


! Získáte také přístup do soukromé facebookové skupiny, kde se můžete ptát a sdílet vše, co uznáte za vhodné. Skupina podobně naladěných žen a moje podpora na Vaší cestě mateřstvím. 

Po objednání se spojíme a domluvíme čas a způsob setkání který Vám bude vyhovovat. Nejčastěji používám google meet a skype, je možné se setkat i přes messenger, whatsapp, facetime ...

Kurz je možné absolvovat i osobně, pokud jste z Hradce Králové nebo blízkého okolí

Můžete mě samozřejmě kontaktovat před objednáním, ať už kvůli domluvě setkání případně pokud máte jakékoli dotazy. Jsem tu pro Vás. (tel: 608 246 714, e-mail: info@nikolasvacinova.com )

Kdo Vám bude radit a pomáhat?

Jsem lektorka nošení dětí a hlavně máma, která se již od prvního těhotenství o nošení aktivně zajímá. Již v těhotenství jsem absolvovala předporodní přípravu na nošení a syna jsem poprvé navázala pár dní po porodu, od té doby nosím v podstatě denně. Mám také zkušenost s tandemovým nošení (tedy nošením dvou dětí).

Vyzkoušela jsem spoustu šátků a nosítek, naučila jsem se několik úvazů, nosím na břiše i na zádech a hlavně učím další rodiče správně uvázat šátek a užívat si blízkost nejen s miminkem. Ukazuji rodičům, jak si mohou chvíle s miminkem díky nošení usnadnit.

Jsem také laktační poradkyně přirozeného kojení a máma dvou dlouhodobě (a stále) kojených dětí. Ráda Vám pomohu i s kojením.


Kontaktovat mě můžete emailem ( info@nikolasvacinova.com ) nebo telefonicky ( 608 246 714 )