Individuální příprava na kojení - online

Udělejte první krok k úspěšnému kojení, je to sice přirozené, ale čím dál více žen má s kojením problémy. Připravte se proto již v těhotenství, ať si můžete první chvilky s děťátkem užívat naplno a nemusíte řešit problémy.

♥ V rámci tohoto online setkání si povíme veškeré informace pro Váš úspěšný start kojení.

♥ Připravíme se na situace, které mohou nastat a potrápit Vás.

♥ Řekneme si, jak je to s intervaly při kojení a jestli existují špatná prsa nebo nesprávný tvar bradavek.

♥ V závěru si také řekneme rady, jak na popraskané bradavky, co pomůže při počínajícím zánětu nebo při bolestivě nalitých prsech.

♥ Bude také prostor pro Vaše otázky a jako bonus dostanete 15ti minutovou konzultaci ZDARMA, kterou můžete využít po porodu.

♥ Celé setkání nám zabere zhruba 2 hodiny, záleží na Vašich dotazech a jak moc se rozpovídáme... :-)

! Nyní si můžete za zvýhodněnou cenu objednat také online kurz příprava na nošení v šátku a nosítku !

! Získáte také přístup do soukromé facebookové skupiny, kde se můžete ptát a sdílet vše, co uznáte za vhodné. Skupina podobně naladěných žen a moje podpora na Vaší cestě mateřstvím.

Po objednání se spojíme a domluvíme čas a způsob setkání který Vám bude vyhovovat. Nejčastěji používám google meet a skype, je možné se setkat i přes messenger, whatsapp, facetime ...

Můžete mě samozřejmě kontaktovat před objednáním, ať už kvůli domluvě setkání případně pokud máte jakékoli dotazy. Jsem tu pro Vás. (tel: 608 246 714, e-mail: info@nikolasvacinova.com )

Kdo Vám bude radit a pomáhat?

Jsem laktační poradkyně přirozeného kojení, máma dvou dlouhodobě (a stále) kojených dětí. Syn se kojil téměř 3 roky, prokojila jsem těhotenství s druhou dcerou a přes půl roku jsem kojila i tandem (kojení dvou dětí naráz). Dcera je kojena dodnes.

Mám spoustu zkušeností nejen z kojení vlastních dětí, laktační poradkyní jsem již několik let a mám za sebou poradenství se spoustou žen, kterým se povedlo úspěšně kojit bez bolesti, bez dokrmu a bez stresu. Ráda pomohu i Vám, abyste si kojení užívala.

Jsem také poradkyně nošení dětí a ráda Vám pomohu i s nošením Vašeho miminka, ať už v šátku nebo nosítku.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.